Михайло Ланьо вважає неприпустимою ситуацію навколо Мукачівської ЦРЛ

26.01.2017
парк

Народний депутат групи «Партія «Відродження» Михайло Ланьо вважає доцільним позбавити Мукачеве статусу міста обласного значення. З такою пропозицією він планує звернутися до Закарпатської ОДА та Верховної Ради через випадок відмови лікарів Мукачівської ЦРЛ у наданні медичної допомоги мешканцям району.

«За відмову лікувати хворих району Мукачеве треба позбавити статусу міста обласного значення, я буду виступати з такою ініціативою перед Закарпатською обласною та Верховною радою. Міська рада починає ділити громадян однієї країни на свої та чужих, такого допустити не можна. Всі люди рівні, як перед Господом, так і в державі. І так має бути, якщо ми себе хочемо називати цивілізованими та демократичними», – зауважив Михайло Ланьо.

Нагадаємо, 18 січня Мукачівська прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 139 КК України по факту відмови лікаря онкологічного відділення Мукачівської ЦРЛ (єдиний медичний заклад в районі підпорядкований місту) онкохворій мешканці села Клячанове, Мукачівського району, у стаціонарному лікуванні. В разі доведення провини  лікарю загрожує позбавлення права займатися діяльністю до трьох років, громадськими роботами до двохсот годин, або виправними роботами строком до двох років.