На Воловеччині пройшли урочистості з нагоди Дня Конституції України

28.06.2016
e1145375-bf08-434a-9555-e1d0e1d4087a

 

Спортивними змаганнями, урочистими заходами, веселощами та концертом відзначили у Воловці 20-у річницю Дня Конституції, 71-у річницю входження Закарпаття до складу України та Дня молоді. Сотні жителів райцентру зібралися в цей день на стадіоні «Авангард», щоб взяти участь у святкуванні.

 

Святкові заходи розпочалися парадом учасників, які пройшлися стадіоном. Представники територіальних громад прибули сюди, щоб продемонструвати бажання  спільно відзначити визначні події, взяти участь у спортивних змаганнях та змістовно відпочити. Діти зустріли гостей флеш-мобом «Ми – майбутнє України».

Вітаючи волівчан зі святами, голова районної ради Іван Лопіт від імені районної ради, народного депутата України Михайла Ланьо, депутата обласної ради Юрія Гуледзи та себе особисто подякував усім за сумлінну працю на відповідальних ділянках, які їм довірено, побажав міцного здоров’я, а у їх особі всім землякам, їх родинам всіляких гараздів, сповнення заповітних мрій та мирного неба, що так актуально сьогодні. Іван Ілліч відзначив, що на шляху нашої незалежності були непрості випробування. Країна пережила кризи та підйоми, втрати та здобутки, а Основний Закон – серйозних випробувань на міцність.

Вітаючи присутніх з Днем молоді, голова райради відзначив, що молодь – майбутнє України, але і її сьогодення. «Ваші енергія, завзяття і оптимізм знаходять втілення, ви більш поінформовані, ніж ваші попередники, розкуті й амбітні, та основне –  вірити в себе, більше покладатися на власні сили. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння», – наголосив промовець.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, активну громадську діяльність з нагоди 20-ї річниці Конституції України та Дня молоді керівники району нагородили грамотами райдержадміністрації та райради викладача по класу фортепіано Воловецької дитячої школи мистецтв О. М. Андрійчак, радника голови районної ради Т. І. Галабурду, слюсаря відділу контрольно-випробувальної апаратури і автоматичного управління Хустського ЛВУМГ В. В. Джуглю, інженера з техніки безпеки, охорони праці і культури виробництва КП «Воловецький селищний «Водоканалсервіс» М. С. Григу,  економіста райспоживтовариства І. Ю. Конепуд, начальника цеху транспортних роликів ТзОВ «Полімер-Техніка» С. М. Лапка та анестезіолога-реаніматолога відділення інтенсивної терапії та реанімації ЦРЛ В. В. Сличка.

Гостей радували прекрасними композиціями юні обдарування – Василина Голянич, Василь Сличко, Христина Герега, Тетяна Буцко, Вероніка Дем’ян, Соломія Сикуринець, Юлія Касинець, Олександр Бігар, Денис Сисик, Аліна Дубович, Вікторія Сличко, Олександр Оміцинський, а також досвідчені артисти, серед яких вокалісти та колективи народної самодіяльності.

Яскравою та емоційною складовою святкувань стали спортивні змагання. У цей день змагалися за першість молоді волівчани у кількох видах спорту. Приєдналися до них також і представники національної поліції з міст Мукачева та Ужгорода, які виступили зі збірними командами управління нацполіції з волейболу та міні-футболу.

Шість команд на полі стадіону «Авангард» з ентузіазмом боролися за першість з міні-футболу. Перше місце у районних спортивних змаганнях, присвячених Дню Конституції та Дню молоді, здобула команда «Наш край – Драшовець» із Верхніх Воріт, другими стали футболісти команди ФК «Воловець», бронза – у «Спарта» з райцентру.

Серед волейболістів призові місця розподілилися так: першу сходинку п’єдесталу посіла команда управління національної поліції з м. Ужгорода, другу сходинку виборола верхньоворітська команда «Маяк-1», а третю – «Наш край».

У найінтелектуальнішому виді спорту найсильнішим цього дня став волівчанин М. В. Басюк. Друге місце у змаганні з шахів здобув М. Ю. Тербан із Абранки, а третє – М. О. Татаренков із Воловця.

Усіх переможців змагань нагороджено спільними грамотами районної державної адміністрації і районної ради та цінними подарунками, про які подбали народний депутат України Михайло Ланьо та депутат обласної ради, уродженець Воловеччини Юрій Гуледза.