Петро Грицик: «Для того, щоб ефективно вирішувати проблеми, нерідко треба побачити їх на власні очі»

12.07.2016
575fe6e1d0a4b-a37c2376fa_thumb_686-454

Про відповідальну роботу на посаді заступника голови обласної ради, про те, з якими питаннями звертаються до влади закарпатці і як найкраще їх вирішувати – у бліц-інтерв’ю з новим заступником голови Петром Васильовичем Грициком.

Для довідки

Грицик Петро Васильович

Народився 12 липня 1965 року в м. Ужгороді. Закінчив ПТУ № 5, Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «правознавство», Національну академію державного управління при Президентові України та здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

Працював інспектором ДПС РВ УМВС України в Закарпатській області. Займався підприємницькою діяльністю. Із  2002 по 2005 рр. працював першим заступником голови Перечинської райдержадміністрації. Очолював Перечинську районну раду п’ятого скликання. З 2013 по 2014 рр. перебував на посаді голови Перечинської райдержадміністрації. Обирався депутатом обласної ради четвертого та шостого скликань. Депутат Закарпатської обласної ради VІІ скликання (2015-2020).

 

 • Петре Васильовичу, перші ваші враження, коли приступили до виконання нових обов’язків?
 • Відверто скажу, нових обов’язків я не боявся, бо маю величезний досвід роботи в органах місцевого самоврядування, у виконавчій владі, адже я обіймав і посаду голови райдержадміністрації, і голови райради. Тому сам принцип формування і виконання завдань – відомий. Так, певна річ, зрозуміло, що керувати районом і відповідати за вирішення проблемних питань по області – речі різної ваги, і це відчулося вже в перші дні. Але «втягнувся», як кажуть у народі, швидко.
 • Над чим працюєте нині?
 • Буквально зараз проводжу свій перший прийом громадян – ви буквально «перехопили» мене під час невеликої перерви…
 • Проблем багато?
 • Проблем у людей не те, що багато, а просто нескінченна кількість… Закарпатці звертаються з різними питаннями: хтось потребує матеріальної допомоги, хтось просить посприяти у вирішенні спірних земельних чи майнових питань, ще комусь здаються несправедливими рішення органів влади, то й просять їх розв’язати…
 • Не так це просто – треба ж кожне питання вивчити…
 • Однозначно! Тому для деяких порушених проблем прошу часу для вивчення, окремі обіцяю вивчити на місцях.
 • Для цього ж треба буде виїжджати…
 • Так, і це моя робота на найближчий час: на наступний тиждень у планах – поїздка по області, зокрема, тими районами, контроль за якими та допомога входять у функціональне коло моїх обов’язків – це Перечинський, Великоберезняський, Свалявський, Воловецький, Міжгірський, Мукачівський.
 • Що плануєте робити на місцях?
 • У першу чергу хочу зустрітися з представниками місцевої влади, з керівниками, почути їхні проблеми, вивчити їх, якщо буде потреба, на місцях. Планую зустрічатися з місцевими людьми, щоб також, за можливості, допомагати. Але їхатиму обовязково, бо притримуюся думки, що для того, щоб найкраще, найефективніше вирішувати проблеми, треба побачити їх на власні очі.
 • Петре Васильовичу, дякую за розмову й успіхів вам. А ще – з нагоди прекрасного ювілею, прийміть найщиріші вітання!

Колектив редакції zakarpattya.net щиро вітає Петра Васильовича Грицика з днем народження!  Зичимо здоров’я, мудрості, благодаті, успіхів у всіх починаннях і довго працювати на благо рідного Закарпаття!