Унікальні й видовищні змагання з мотоспорту пройшли на Свалявщині

05.07.2016
13620029_1771366736478329_3227182457419601444_n

за підтримки народного депутата України Михайла Ланьо та партії «Відродження»


…Понад сорок спортсменів сідають за кермо сучасних швидкісних мотоциклів; багато  глядачів завмирають від захоплення – саме так почалося цими днями грандіозне дійство на околиці Голубиного на Свалявщині – І етап Чемпіонату України з ендуро!

Ендуро – надзвичайно цікавий і видовищний вид спорту, зазвичай він збирає натовпи вболівальників. Принаймні це засвідчили всі попередні подібні змагання, які проходили на території Закарпатської області. Цього разу часники змагань зібралися на Свалявщині – в околицях Голубиного. Саме тут на спортсменів чекала спеціально підготована траса під назвою «Домашник» – бездоріжжя, горби та перепони. Але ж хіба цим налякаєш справжніх любителів мотоспорту?
На участь у І етапі Чемпіонату України з ендуро (мотоспорт) подали заявки 6 команд із різних регіонів України, загалом – 45 спортсменів. Боролися вони не тільки за вихід в наступний етап, а й за престижний Кубок мотоциклетної асоціації центральних європейських держав.
Офіційне відкриття змагань відбулося 24 червня у Сваляві, в міському палаці культури. Організатори привітали учасників змагань від імені народного депутата України Михайла Ланьо та Закарпатської обласної організації партії «Відродження – саме вони допомогли в проведенні змагань, які потребують серйозного підходу та організації всіх моментів..
Цього ж дня судді ознайомили учасників із мототрасою «Домашник», на якій довелося виборювати звання найкращого, та офіційними правилами чемпіонату.
Самі змагання тривали впродовж 25 та 26 червня. Боротьба за звання переможця І етапу чемпіонату була нелегкою, бо ж зібралися найкращі в цьому виді спорту з усієї  нашої держави. Зрештою, загальнокомандне перше місце виборола команда з Івано-Франківська, другу сходинку на п’єдесталі пошани посіла команда  зі Львова, бронза цього разу опинилися у Чернівцях.
У особистому заліку в класі Е1 переміг Голинський Михайло з Івано-Франківська; у класі Е2 – Бабенчук Михайло зі Львова. Серед юніорів цього разу звання найкращого виборов Грималюк Дмитро.

До речі, третє місце у змаганнях у класі Е1 здобув сільський голова – Михайло Капустей, і ця перемога стала приємним подарунком для всіх мешканців Голубиного.

По завершенні змагань сільський голова Голубиного Михайло Капустей від імені народного депутата України Михайла Ланьо та партії «Відродження» привітав переможців змагань і побажав їм подальших звершень: «У першу чергу висловлюю удячність вам за те, що своїм прикладом, завзятістю, впевненістю й бажанням боротися подаєте чудовий приклад молодому поколінню, надихаєте кожного на особисті звершення. Спасибі, що в такий нелегкий час маєте сили й натхнення займатися таким відповідальним і складним видом спорту. Особлива подяка особисто від мене – Олександру Шовшу, який свого часу започаткував змагання з ендуро саме в Голубиному. А всім учасникам – успіхів і подальших перемог», – сказав Михайло Дмитрович.

Прес-служба Закарпатської обласної організації партії «Відродження»

5 липня 2016