Відремонтовані школи, нове медобладнання, оновлена лікарня: що вдалося зробити на Свалявщині

03.02.2017
unnamed-21-1

Благополуччя та здоров’я людей, вирішення соціальних питань, забезпечення всім необхідним дітей – це на сьогодні наріжні камені в роботі кожного свідомого керівника, державного службовця. А ще – це спільне завдання для всіх обранців, які представляють інтереси своїх виборців. Проте нерідко вирішити проблемні питання самотужки нереально, тільки спільними зусиллями можна досягти результатау.

Власне про це і йшлося під час сьогоднішньої зустрічі депутатів Свалявської районної ради від БПП «Солідарність» та від партії «Відродження» при голові Свалявської райради Мирославі Ливч та голові Свалявської райдержадміністрації Олександрові Дідовичу.

На зустрічі представники обох політичних сил підвели підсумки роботи в раді за минулий рік та визначили завдання на перспективу.

Зокрема, під час зустрічі прозвучало, що спільно з керівниками місцевих органів влади у минулому році вдалося реалізувати низку завдань, спрямованих на розвиток соціальної сфери району. Зокрема, за кошти районного бюджету значно покращено матеріально-технічну базу бюджетних установ.

Значною і надзвичайно вагомою була робота, пророблена спільними зусиллями в сфері охорони здоров’я. Зокрема, багато вдалося зробити для покращення медичних закладів, їх оснащення новим сучасним обладнанням, що в свою чергу дасть можливість надавати мешканцям Свалявщини якісні медичні послуги. Йшлося про те, що впродовж минулого року було відремонтовано ліфт у Свалявській ЦРЛ, для лікарні були придбані новітній рентгенапарат та  гастродуоденоскоп, замінено вікна та здійснено ремонт вбиралень райполіклініки.

Чимало вдалося зробити і в галузі освіти. В першу чергу всі зусилля були спрямовані на облаштування належних умов для навчання дітей. так, впродовж 2016-го  проведено капітальні ремонти корпусу Росошанської ЗОШ, Плосківської ЗОШ, спортивного залу Свалявської ЗОШ № 2, ремонт системи теплопостачання Свалявської ЗОШ № 1; придбано комп’ютерні класи для Дусинської, Березниківської ЗОШ, мультимедійне обладнання для Ганьковицької, Сасівської, Родниківської, Тибавської, Росошанської та Свалявської ЗОШ № 1, хіміко-біологічний кабінет для Свалявської ЗОШ № 2, закуплено технологічне обладнання для шкільних їдалень. Здійснено співфінансування двох шкільних автобусів для Плосківської та Дусинської ЗОШ І-ІІІ ст. Уже цього року  ініційовано виділення коштів на придбання 15 комплектів парт та меблів для дошкільних закладів.

У сфері культури проведено реконструкцію будівлі дитячої школи мистецтв, придбано музичні інструменти та сценічний одяг для народних колективів художньої самодіяльності.

Керівники району під час зустрічі висловили сподівання, що і в новому, 2017-му, році, і загалом постійно співпраця триватиме, адже головне не забувати – всі спільно працюють для людей